Nákup vstupenky

Po odeslání následujícího formuláře, Vám bude na uvedený email zaslán variabilní symbol a číslo účtu pro platbu vstupenky.
Vyplňte formulář pečlivě, včetně celé adresy a PSČ.

Po připsání platby Vám budou vstupenky zaslány doporučeně na kontaktní adresu.

Vstupné pro jednu osobu je 2990 .- korun. Pořadatel není plátce dph. U vstupenek, které budou zasílány mimo území čr je cena účtována plus poštovné dle platného ceníku české pošty. Vstupenky není možné zakoupit na místě v den akce. Platba je možná pouze převodem na účet pořádajícího subjektu.

AKCE: Ranní ptáče….má levnější vstupenku od 3.6.-30.6. je cena vstupenky 2500.- kč 

Vstupenka splňuje náležitosti dle § 11 zákona č. 563/1991 Sb, zákona o účetnictví,
Jestliže si přesto přejete vystavit fakturu, zadejte, prosím, fakturační údaje:

 

Obchodní podmínky:

Souhlasím s dodacími podmínkami a se zasláním obchodních sdělení na můj email. Tento souhlas je vyžadován zákonem 480/2004 Sb.- zákon o některých službách informační společnosti. Údaje nebudou poskytnuty žádné třetí straně a budou sloužit výhradně pro komunikaci mezi klientem a pořadatelem symposia. Dále souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“. Informace k GDPR ZDE: http://culinarysymposium.cz/gdpr/ Pořadatelé mají právo kdykoliv upravit program a nebo akci zrušit. V případě zrušení akce ze strany pořadatele bude vstupné vráceno v plné výši.