Partneři

 premium gastro

Premium Gastro přináší segmentu HORECA komplexní sortiment prémiových produktů od renomovaných výrobců. Klade důraz zejména na kvalitu, funkčnost, design, záruky, ale i na ekologii. Nabízí podnikatelům v oblasti gastronomie nejen vyšší efektivitu při práci v kuchyni, ale i odlišení a podtržení výjimečnosti jejich podniku před klienty. Z téměř dvacetiletých zkušeností v oboru víme, že pro koncové zákazníky není vždy snadné jednat s výrobci napřímo. Vzhledem k tomu, že na českém a slovenském trhu zastupujeme více než 30 výrobců, dokážeme nabídnout rychlejší, efektivnější a úspornější řešení obchodních případů.

 

Logo_0006_Vektorovy-inteligentni-objekt

Lesa s.r.o. je již od roku 1994 úzce specializovaným dovozcem italských potravinářských specialit, vína a destilátů. Veškere zboží pochází přímo od producentů. Nabídka obsahuje více než tisícovku nejrůznějších specialit, ale i elementárních gastro produktů. Vedle toho nabízíme vína téměř ze všech italských regionů. Distribuci zajišťují vlastní chlazené dodávky nejen po Praze, ale i v rámci celé České republiky.

 

 

Three Chestnuts

Rodinná tradice, láska ke kaštanům a špetka zdravého bláznovství. Tak přesně tato kombinace vedla ke vzniku Three Chestnuts.

Chuť jedlých kaštanů jsem vždy miloval. Měl jsem také štěstí, že jsem se narodil do rodiny se slovensko-maďarskými kořeny, kde si všichni rádi a často pochutnají na dobrém kaštanovém pyré. Vítr mě ale už od mládí zavál do Česka, končin kaštany skoro nepolíbených. Dlouho mi vrtalo hlavou, jak je možné, že jeden z největších skvostů světové gastronomie u nás nikdo nezná. A nemá ani cenu říkat, že jsem si své oblíbené kaštanové dobroty neměl kde koupit. Přišlo mi škoda, že 10 milionů obyvatel této země přichází každý den o všechny skvělé výhody jedlých kaštanů, a bylo na čase s tím něco udělat… Najít kvalitního a spolehlivého partnera pro spolupráci nebylo vůbec jednoduché. Potom jsem ale v Maďarsku potkal Charlieho – člověka, který miluje kaštany snad ještě víc než já. Návštěva Charlieho sadu a firmy mě okamžitě přesvědčila. Plácli jsme si. V tu chvíli jsem obrátil naruby celý svůj dosavadní život a začal pracovat na novém cíli obohatit českou gastronomii o jedlé kaštany,“ říká Míra, zakladatel Three Chestnuts.

V tomto momentě začínáte psát příběh o třech kaštanech i Vy. Ať jste cukráři, pekaři, zmrzlináři, kuchaři, kavárníci, restauratéři, prodejci potravin, nebo jen tvoříte doma pro své nejbližší, jste to Vy, kdo dává podobu české gastronomii. Pojďme ji společně posunout o pár úrovní výš! Three Chestnuts Vám k tomu pomůže těmi nejlepšími surovinami.

Co konkrétně nabízíme? Kaštanové pyré (do pohárů, dortů, krémů, zmrzlin nebo cukroví), 100% kaštanovou hmotu (do příloh k masu, polévek, omáček, slaných koláčů, bezlepkového těsta i sladkých dezertů), kaštanové pomazánky (na pečivo, těstoviny, noky nebo saláty), kaštanové krémy (na pečivo, dorty nebo palačinky), hotové kaštanové dorty, minidezerty a pečivo (jako dobrota na pulty cukráren a kaváren). Zjistěte o našich produktech více na www.threechestnuts.eu.

gastrojobs

Bez čeho se žádný šéfkuchař neobejde? Bez soli? Bez ostrého nože? Bez čerstvých surovin? Ano, ale taky bez spolehlivého týmu v kuchyni! GastroJobs.cz už více než 15 let pomáhá majitelům, provozovatelům, personalistům a provozním najít ty nejlepší kuchaře; šéfkuchařům sehnat kvalitní členy týmu a všem ostatním kolegům a kolegyním z oboru s cestou k povolání, které si vysnili a které je baví. A to už od jejich školních let. Je to jen o lidech!

Beverage

Dvouměsíčník BEVERAGE & GASTRONOMY v sobě spojuje oborový časopis s lifestylovým magazínem, který přináší informace z oblasti gastronomie a hotelnictví. Formou direct mailingu cíleně oslovuje osoby, které rozhodují o nákupu (majitelé, ředitelé, provozovatelé, F&B manažeři), nebo praktikující profesionály (šéfkuchaře, kuchaře, barmany, číšníky…). Další významnou skupinu čtenářů tvoří laická veřejnost (předplatitelé, nezávislý prodej) – lidé, kteří si rádi vychutnají sklenku kvalitního pití, výtečný pokrm, či dobrý doutník. V pravidelných rubrikách se časopis věnuje alkoholickým a nealkoholickým nápojům (vínu, pivu, destilátům, čaji a kávě), národní i lokální gastronomii, kde klade důraz na kvalitu surovin, postupy přípravy a servis.

blažek gastro

Společnost Blažek Gastro s.r.o. zajišťuje veškeré služby v oblasti gastronomického vybavení: poradenství, konzultace, plánování, prodej, sjednání finančních služeb, montáž a následný servis. Portfolio námi nabízených produktů tvoří zejména: konvektomaty, trouby, fritézy, sporáky, grily, pekařské pece, pizza pece, profesionální myčky, nerezové vybavení, chladící a mrazící zařízení, kávovary a ostatní gastronomické zařízení těchto výrobců: Zanussi Professional, Electrolux Professional, Unox, Liebherr, Nivona, Scotsman, Sage, Robot Coupe a dalších renomovaných značek. Našim cílem je poskytnout vhodný produkt a službu pro každý typ gastronomického provozu: restaurace, hotely, pizzerie, kavárny, cukrárny, fast foody, čerpací stanice…

Ve spolupráci s našimi regionálními partnery pokrýváme celou českou republiku.

g benedikt

S více než stoletou historií patří společnost G.Benedikt k tradičním výrobcům porcelánu na Karlovarsku. Její historie se začala psát již v roce 1882, kdy bratři Benediktové založili ve Dvorech továrnu na porcelán. V současné době vyrábí G.Benedikt sortiment pod třemi značkami G.Benedikt, Lilien Austria a Langenthal Swiss, všechny výrobky jsou určeny pro hotely a gastronomii. V náročném prostředí se česká porcelánka prosazuje především díky perfektnímu servisu a vysoké kvalitě porcelánu. Přidanou hodnotou je podglazurová dekorace a vývoj nových výrobků dle současných trendů gastronomie, samozřejmostí je garance kontinuality výroby jednotlivých tvarů. Letošní novinkou je unikátní tvar Granit, který je vyráběn z jiného porcelánu a připomíná přírodní žulu, nicméně si stále uchovává přednosti karlovarského tvrdého porcelánu.