Partneři

kovoslužba_nova    HLAVNÍ PARTNER SYMPOSIA 2018
 KOVOSLUŽBA OTS je nástupcem několika divizí státního podniku Kovoslužba, který byl založen v roce 1951, a to na základě firmy, jejíž historie sahá do začátku první republiky. V roce 1996 byla založena akciová společnost Kovoslužba OTS, došlo k rekonstrukci skladového areálu a rozvoji činnosti pěti obchodně technických středisek.
KOVOSLUŽBA OTS je oficiálním importérem tradiční francouzské značky Matfer Bourgeat, která se soustředí na výrobu kvalitního kuchyňského vybavení a udržovacích skříní. Výrobky Matfer Bourgeat používají například tyto hotelové řetězce: FOUR SEASONS, RITZ CARLTON, HILTON, SHERATON, INTERCONTINENTAL.
KOVOSLUŽBA OTS je jedním z šesti domácích distributorů technologií Electrolux Profesional. Hlavní doménou těchto zařízení je dlouhá životnost, snadná ovladatelnost a díky dlouhému vývoji jsou technologie Electrolux Profesional konstruované s ohledem na úsporu nákladů a přání a potřeby šéfkuchařů.
KOVOSLUŽBA OTS na našem trhu zastupuje i německé značky Feuma a Berner. Feuma se specializuje na vysoce kvalitní stroje na přípravu surovin a vrcholem nabídky je stroj HU1010 s kapacitou zpracování až 1t/hod. Značka Berner se zaměřuje na indukční vaření a její přístroje jsou vhodným řešení pro celou řadu aplikací. Dále pracujeme také se značkami Zanussi, Alba, Retigo, Fanta, Johnson Diversey a další…
Poradenství
spolupráce při zpracování záměru
příprava návrhu optimálního řešení provozu
rozpočet nákladů
Projekční činnost 
příprava grafického návrhu, studie 3D
komplexní projektová dokumentace
Stroje a zařízení 
skladování a příprava surovin
tepelná úprava potravin
uchování, výdej a přeprava potravin
Nerezový nábytek
přípravny ,výdej, umývárny,chlazení
Kuchyňský a stolní inventář
profesionální nerezové nádobí
sklo, porcelán,příbory
Hygienické systémy
prostředky pro strojní i ruční mytí nádobí
podlahová hygiena
desinfekce a sanitace
personální hygiena
Odborný servis
montáže strojů a zařízení
záruční a pozáruční servis
dílenské opravy strojů a zařízení
Náhradní díly
Electrolux, Zanussi, Alba, Feuma, Bourgeat a řada dalších domácích i zahraničních výrobců
premium gastro

Premium Gastro přináší segmentu HORECA komplexní sortiment prémiových produktů od renomovaných výrobců. Klade důraz zejména na kvalitu, funkčnost, design, záruky, ale i na ekologii. Nabízí podnikatelům v oblasti gastronomie nejen vyšší efektivitu při práci v kuchyni, ale i odlišení a podtržení výjimečnosti jejich podniku před klienty. Z téměř dvacetiletých zkušeností v oboru víme, že pro koncové zákazníky není vždy snadné jednat s výrobci napřímo. Vzhledem k tomu, že na českém a slovenském trhu zastupujeme více než 30 výrobců, dokážeme nabídnout rychlejší, efektivnější a úspornější řešení obchodních případů.

 Logo_0005_Vektorovy-inteligentni-objekt
Společnost Gastrobohemia.cz se specializuje na prodej a servis kompletního gastronomického vybavení a pracuje jako výhradní zástupce řady velkých světových výrobců jako jsou:
  • Schönwald Porzellan Fabrik
  • Axum bohemia
  • Amefa Solingen
  • Bohemia Royal Crystal

Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti gastronomii jsme spolehlivým partnerem při řešení zakázek pro naše zákazníky.

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a navržením řešení, které je šité na míru dle potřeb.

Naším cílem je efektivita a spolehlivost s orientací na dlouhodobou spolupráci.

Logo_0004_Vektorovy-inteligentni-objekt

Nová společnost DAVINUS vstoupila na tuzemský trh s vínem na konci roku 2013 a přinesla do tuzemského vinařství nový rozměr. DAVINUS je první négociant v České republice, který chce nabídnout širokému spektru zákazníků výjimečná moravská vína. Tato vína společně s enology špičkových vinařství na jižní Moravě spoluvytváří a na jejich výrobě se podílí zakladatel firmy Mirek Majer, dlouholetý obchodník s vínem a zkušený mezinárodní degustátor. Zodpovědně dohlíží na celý technologický proces, finalizuje produkt a prodává ho pod svým vlastním jménem. Takto postupně vznikají originální kolekce vín pro retail, gastronomii, vinotéky i privátní klientelu, která mají vlastní rukopis.

 Zaměřujeme se na čitelnost odrůdy z dané podoblasti, technologickou čistotu a zároveň jednoznačnou rozpoznatelnost typických vlastností vín z daného spolupracujícího vinařství. Poznávejte tedy s námi například svěžest a ovocitost znojemských müllerů a veltlínů, noblesu ryzlinků a pinotů z Pálavských kopců nebo originalitu aromatických odrůd z Popic na Mikulovsku.

Již náš první rok a první vína v řadě DAVINUS nám ukázala správnost nastolené cesty. V první řadě jsou to přímé a okamžité pozitivní komentáře hostů našich degustací, postupné umísťování našich vín na vinné lístky prestižních restaurací, barů a hotelů a v neposlední  řadě úspěchy a medaile ze zahraničních i tuzemských vinařských soutěží.

A abychom doplnili naše moravská vína, na která budeme vždy klást největší důraz, přivezli jsme pro Vás několik zahraničních (vždy s exkluzivitou). Rozhodli jsme se doplnit nabídku o oblíbené Prosecco z vinařství Campana Barone, o pár německých ryzlinků od špičkového vinaře Gerda Steffena z vinohradů u řeky Mosel, nabídku jsme doplnili i o trio vín z populární oblasti Bordeaux z vinařství Chateau Lamothe VIncent a v neposlední řadě jsme pro Vás přivezli skladbu vín od kamaráda Marjana Simčiče ze Slovinska.

Logo_0006_Vektorovy-inteligentni-objekt

Lesa s.r.o. je již od roku 1994 úzce specializovaným dovozcem italských potravinářských specialit, vína a destilátů. Veškere zboží pochází přímo od producentů. Nabídka obsahuje více než tisícovku nejrůznějších specialit, ale i elementárních gastro produktů. Vedle toho nabízíme vína téměř ze všech italských regionů. Distribuci zajišťují vlastní chlazené dodávky nejen po Praze, ale i v rámci celé České republiky.

Bez-názvu-1_0007_Vektorový-inteligentní-objekt

 

Značka Made In Japan se může pyšnit distribucí unikátního, ručně vyráběného nádobí s výjimečným designem a kvalitou vhodnou pro sektor HORECA. Produkty testované v Japonsku, Austrálii a na Novém Zélandu víc jak 25 let, přinášejí nový nádech do evropské gastronomie. Jako exkluzivní distributor pro celou Evropu se širokým portfoliem, skvělými cenami a vynikající skladovou dostupností v České republice jsme výborným partnerem pro spolupráci.

Naše produkty naleznete na webové stránce https://www.mijeurope.com/.

Spolupracujeme s výjimečnými partnery, přesvědčte se sami ZDE

O tom, jak může Made In Japan povznést zážitek z jídla se můžete přesvědčit v sekci Inspiration.

Šandera_web_K5S9152 (2)

 

Šandera spol. s r.o. – velkoobchod ovoce a zelenina

Petr Šandera a Marek Ždánský, dva kamarádi už od dětství… hráli si spolu na stejném hřišti, bydleli na stejném sídlišti, chodili spolu do stejné školy i třídy a až vyrostli, rozhodli se společně podnikat. Před 19 lety to celé začalo, dva kámoši měli společný sen, prodávat co nejlepší a nejkvalitnější zboží do restaurací a získat stovky spokojených zákazníků… začali nabízet čerstvé ovoce a zeleninu do nejrůznějších provozoven v Praze, až se jim podařilo domluvit několik zákazníků, půjčili si peníze na první auto, nakoupili zboží, sedli společně za volant a začali rozvážet…..

Začátky byly velmi těžké, ale po čase se jim podařilo získat prvních 20 zákazníků, přibrali několik zaměstnanců, otevřeli malý sklad v obci Třebonice a nevzdávali se. Po třinácti letech tvrdé práce vybudovali nové logistické centrum na Praze-západ Chýni, který si postavili dle vlastní projekce na základě vlastních zkušeností. Produkty které dovážejí z tuzemska i zahraničí, skladují ve speciálních chladících boxech, aby se uchovaly čerstvé a neztratily na kvalitě, toto vše umožňuje velký počet chladících boxů, ve kterých je rozdílná teplota dle potřeb skladovaného zboží .

Největší výhodou společnosti je vlastní pěstování regionálních produktů jako jsou například: velký výběr listových salátů, brambor, cibule a jiné zeleniny, což zaručuje vysokou kvalitu produktů, dále pak pěstují v optimálních podmínkách na Mělnicku nejkvalitnější ČESKÝ CHŘEST, www.ceskychrest.cz.

S ohledem na sezónnost se snaží o kvalitní české produkty a tím potvrdit, že REGIONÁLNÍ JE PROSTĚ GENIÁLNÍ 

V současné době se jedná o jednu z nejmodernějších hal pro OVOCE a ZELENINU v České republice. V třípatrové budově se nachází 1800 m² skladovacích prostor a 400 m² kancelářských prostor.

www.e-sandera.cz

Od svého vzniku, kdy firma svými produkty zásobovala přibližně dvacet zákazníků, se během devatenácti let jméno ŠANDERA s.r.o. přiřadilo do společnosti nejvýznamnějších českých firem, které se zabývají zásobováním gastronomických podniků a to nejen v Praze. V současnosti má několik desítek zaměstnanců a již stovky stálých spokojených zákazníků, včetně mnoha nejlepších hotelů.

fomi

 

Jsme rodinná firma, která se zabývá zakázkovou výrobou profesního oblečení pro gastronomii již od roku 1991. Naší specialitou je výroba oblečení pro kuchaře i v netradičních podobách.

Nabízíme kvalitní české výrobky přímo z naší dílny nejen pro kuchaře ale i další profese. Šijeme oblečení pro kuchaře a šéfkuchaře, číšníky, barmany, úklidový a servisní personál, recepci a managery, prodavače ve specializovaných prodejnách, řezníky a také oblékáme studenty škol.

Předností naší firmy je zakázkové šití uniforem „na míru“ pro firmy i jednotlivce. Naším hlavním cílem je spokojenost a důvěra všech našich zákazníků.

Našim zákazníkům nabízíme individuální přístup, odborné konzultace v oblasti střihových návrhů, materiálů a barevných kombinací pro různé profese a možnost došívání a úprav oděvů pro nové pracovníky nebo provozovny. Na všechny námi zhotovené výrobky nabízíme možnost vyšití firemního loga.

Three Chestnuts

Rodinná tradice, láska ke kaštanům a špetka zdravého bláznovství. Tak přesně tato kombinace vedla ke vzniku Three Chestnuts.

Chuť jedlých kaštanů jsem vždy miloval. Měl jsem také štěstí, že jsem se narodil do rodiny se slovensko-maďarskými kořeny, kde si všichni rádi a často pochutnají na dobrém kaštanovém pyré. Vítr mě ale už od mládí zavál do Česka, končin kaštany skoro nepolíbených. Dlouho mi vrtalo hlavou, jak je možné, že jeden z největších skvostů světové gastronomie u nás nikdo nezná. A nemá ani cenu říkat, že jsem si své oblíbené kaštanové dobroty neměl kde koupit. Přišlo mi škoda, že 10 milionů obyvatel této země přichází každý den o všechny skvělé výhody jedlých kaštanů, a bylo na čase s tím něco udělat… Najít kvalitního a spolehlivého partnera pro spolupráci nebylo vůbec jednoduché. Potom jsem ale v Maďarsku potkal Charlieho – člověka, který miluje kaštany snad ještě víc než já. Návštěva Charlieho sadu a firmy mě okamžitě přesvědčila. Plácli jsme si. V tu chvíli jsem obrátil naruby celý svůj dosavadní život a začal pracovat na novém cíli obohatit českou gastronomii o jedlé kaštany,“ říká Míra, zakladatel Three Chestnuts.

V tomto momentě začínáte psát příběh o třech kaštanech i Vy. Ať jste cukráři, pekaři, zmrzlináři, kuchaři, kavárníci, restauratéři, prodejci potravin, nebo jen tvoříte doma pro své nejbližší, jste to Vy, kdo dává podobu české gastronomii. Pojďme ji společně posunout o pár úrovní výš! Three Chestnuts Vám k tomu pomůže těmi nejlepšími surovinami.

Co konkrétně nabízíme? Kaštanové pyré (do pohárů, dortů, krémů, zmrzlin nebo cukroví), 100% kaštanovou hmotu (do příloh k masu, polévek, omáček, slaných koláčů, bezlepkového těsta i sladkých dezertů), kaštanové pomazánky (na pečivo, těstoviny, noky nebo saláty), kaštanové krémy (na pečivo, dorty nebo palačinky), hotové kaštanové dorty, minidezerty a pečivo (jako dobrota na pulty cukráren a kaváren). Zjistěte o našich produktech více na www.threechestnuts.eu.

PREMIOVE NOZE

Zrozené z Vášně. Jsou hlavní ingrediencí Prémiových nožů pro pořádnou porci zábavy. U nás si vyberete nejen pěkně do zlatova vypečené rozumějte tvrdě zakalené nože do kuchyně, ale i znamenitě vyladěné nože pro pobyt do přírody nebo pro potěšení na cesty do kapsy. Na mezinárodní nožířské scéně spolupracujeme pouze s pečlivě vybranými výrobci, kde hledíme na 5P: Poctivé řemeslo, Prvotřídní materiály, Precizní zpracování, Pestrý výběr a Příznivá cena. Zkrátka a dobře na vše podstatné už myslíme dopředu za Vás, protože moc dobře víme, že řemeslo kuchaře je stejně náročné jako z ohnivé výhně zrozené nože.

gastrojobs

Bez čeho se žádný šéfkuchař neobejde? Bez soli? Bez ostrého nože? Bez čerstvých surovin? Ano, ale taky bez spolehlivého týmu v kuchyni! GastroJobs.cz už více než 15 let pomáhá majitelům, provozovatelům, personalistům a provozním najít ty nejlepší kuchaře; šéfkuchařům sehnat kvalitní členy týmu a všem ostatním kolegům a kolegyním z oboru s cestou k povolání, které si vysnili a které je baví. A to už od jejich školních let. Je to jen o lidech!

ASWQSR

ASW Systems a.s.

Je předním dodavatelem informačních systémů v oblasti HORECA. Restaurační a pokladní systém SEPTIM, je určen pro komplexní řízení náročného restauračního provozu a je respektovaným pomocníkem mnoha manažerů i majitelů podniků. Septim je právem nejrozšířenějším pokladním systémem mezi profesionály v gastronomii v České republice. ASW Systems a.s. je také výhradním prodejcem hotelového rezervačního systému protel.

 

QSR automations

Společnost založená v USA v roce 1996 se zaměřuje na dodávky chytrých řešení pro restaurace a profesionální kuchyně po celém světě. Na českém trhu bude, ve spolupráci se společností ASW Systems a.s., dodávat klíčový produkt, ConnectSmartKitchen, který je ve své kategorii nejpoužívanějším kitchen display řešením.

 

https://www.qsrautomations.com/products/connect-smart-kitchen-automation/features/

https://www.facebook.com/QSRAutomations

https://www.linkedin.com/company/qsr-automations/

Beverage

Dvouměsíčník BEVERAGE & GASTRONOMY v sobě spojuje oborový časopis s lifestylovým magazínem, který přináší informace z oblasti gastronomie a hotelnictví. Formou direct mailingu cíleně oslovuje osoby, které rozhodují o nákupu (majitelé, ředitelé, provozovatelé, F&B manažeři), nebo praktikující profesionály (šéfkuchaře, kuchaře, barmany, číšníky…). Další významnou skupinu čtenářů tvoří laická veřejnost (předplatitelé, nezávislý prodej) – lidé, kteří si rádi vychutnají sklenku kvalitního pití, výtečný pokrm, či dobrý doutník. V pravidelných rubrikách se časopis věnuje alkoholickým a nealkoholickým nápojům (vínu, pivu, destilátům, čaji a kávě), národní i lokální gastronomii, kde klade důraz na kvalitu surovin, postupy přípravy a servis.