Nákup vstupenky

Po odeslání následujícího formuláře, Vám bude na uvedený email zaslán variabilní symbol a číslo účtu pro platbu vstupenky.

Po připsání platby Vám budou vstupenky zaslány doporučeně na kontaktní adresu.

Vstupné pro jednu osobu je 2.600 bez Dph (2990.- s Dph). U vstupenek, které budou zasílány mimo území čr je cena plus poštovné dle platného ceníku české pošty. Vstupenky není možné zakoupit na místě v den akce. Platba je možná pouze převodem na účet pořádající společnosti.

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Počet vstupenek (vyžadováno)

Adresa pro zaslání vstupenek (vyžadováno)

Telefon

Váš email (vyžadováno)

Poznámka

Zadejte, prosím, fakturační údaje/nemáte-li , prosím uveďte vaše jméno(vyžadováno)

 Souhlasím s obchodními podmínkami

Obchodní podmínky:

Souhlasím s dodacími podmínkami a se zasláním obchodních sdělení na můj email. Tento souhlas je vyžadován zákonem 480/2004 Sb.- zákon o některých službách informační společnosti. Údaje nebudou poskytnuty žádné třetí straně a budou sloužit výhradně pro komunikaci mezi klientem a pořadatelem symposia. Dále souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“.Pořadatelé mají právo kdykoliv upravit program a nebo akci zrušit. V případě zrušení akce bude vstupné vráceno v plné výši.Obchodní podmínky dle nařízení GDPR